voyage Verblijven Rhodos

vacances Rhodos
agence voyage LibertyTV
Home
Vlucht +
Hotel
Treintickets
Vluchten
Trein +
Hotel
Ski
Verblijf
Hotel
Lastminute
Rondreis  |  Combinatiereis  |  Ardennen  |  Zomer shopping  |  Cruise  |  Naturisme  |  NGO  |  Golf  |  A la carte  |  Groepen
  Details
<< Terug naar uw zoekresultaten
Verblijfsduur:
5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15 Dagen

Beschrijving:
Dit volledig gerenoveerde all inclusive hotel heeft een rustige ligging. Door haar ruime kamers met zicht op de bergen,de zee of het zwembad bent u zeker van een aangename vakantie!
 

Verblijven Rhodos

Rhodos
Faliraki

Verblijven
Luca Faliraki Cat. A

 
Vanaf:   € 544
de LAAGSTE prijs
te reserveren op internet
met uw KREDIETKAART !

 
Vertrek vanuit Brussel

tussen 11-09-2010 en 23-10-2010
Vertrek ook vanuit:
Oostende, Luik, Charleroi

Dit goedkope verblijf wordt voorgesteld door: Jetair : S1013066
contacteer ons op: 070/66.11.11
referentie : 41691

  Bereken uw prijs
  
 
 Vertrek vanuitBrussel
  Kies een datum :
Dit verblijf is beschikbaar op de vermelde data aan de vermelde prijs als er voldoende beschikbaarheid is op het moment van uw reservering.
Eens uw betaling uitgevoerd werd, controleren wij de beschikbaarheid en de prijs om uw reservatie definitief te bevestigen
Om het risisco op prijswijzigingen te vermijden, reserveer dan snel online door met uw betaalkaart te betalen.
 
Kamerindeling : Aantal
volwassenen
Leeftijd
1ste kind
Leeftijd
2de kind
Leeftijd
3de kind
 
Kamer 1
Kamer 2
Kamer 3
 
 
 
   
   
  Fotos
  Landen info
  Tools
Open foto popup
Formaliteiten
Mail een vriend
Bereken uw prijs
Printbare versie
  Alle details
Ligging
Dit volledig gerenoveerde hotel heeft een rustige ligging, in de nabijheid van Faliraki. Door haar ruime kamers met zicht op de bergen, de zee of het zwembad bent u zeker van een aangename vakantie!

Ligging: Op 1 km van het strand • Op 1,5 km van het centrum van Faliraki • Op 17 km van het centrum van Rhodos-stad • 2x/dag transfer naar en van het strand (gratis)
Logies
Beperkt aantal kamers aan een promoprijs (2-3 pers.) met badkamer (haardroger), centrale airconditioning (15/6-15/9, afhankelijk van het weer), telefoon, radio, satelliet-TV, koelkast (betalend), safe (betalend) en terras met tuinzicht (type 25) • Kamers (2-3 pers.) met zicht op de bergen (type 20) • Kamers met zicht op het zwembad (type 21) of zeezicht (type 22) in toeslag • Eenpersoonskamers met zicht op de bergen (type 10) • Kinderbedje (0-2 jaar) gratis (niet mogelijk bij maximale bezetting) • 235 kamers
Restaurant
Ontbijt in buffetvorm • Niet-rokersrestaurant 'La Terrace' voor ontbijtbuffet en avondmaal • Openluchtrestaurant • Hoofdbar 'La Vista', lobbybar, poolbar en restaurant 'Blue Lagoon' (overdag snacks en lokale specialiteiten en 's avonds cocktails en digestieven) • Kindermenu's • Wekelijks internationale, Griekse of barbecue-avond

Formule All In:
•Alle maaltijden in buffetvorm: ontbijt, middagmaal (12.30-14.30 u.), avondmaal
• 2x/week avondmaal met themabuffet
• Snacks (15-18 u.), middernachtsnacks (22-00 u.)
• Thee, koffie en koekjes (16.30-17.30 u.)
• Lokale ijsjes voor de kinderen tot 12 jaar (10-18 u.)
• Lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken in de restaurants en bars van het hotel (tot 00 u.)
• Wijn in karaf (rood, wit en rosι), bier van 't vat, sapjes, frisdranken, water, koffie en thee tijdens de maaltijden
• Squash, tennis met verlichting (rakketten en ballen te huur), pingpong
• Aerobic, aqua aerobic en waterpolo
• Vogelpik
• Animatieprogramma overdag en 's avonds (met onder meer sketches, karaoke, disco, tornooien, aqua aerobic en waterpolo), thema-avonden (Griekse dansen, Italiaanse avond, barbecue,...)
• Kinderanimatie (4-12 jaar, 6x/week)
• Miniclub
Faciliteiten
TV-zaal met satelliet-TV en projector met groot scherm • Kinderspeelruimte • Zaal voor videospelletjes • Souvenirwinkel • Internetfaciliteiten (betalend) • Babysit (op aanvraag en betalend)
Animatie
2 zoetwaterzwembaden met kindergedeelte, kinderbad, zonneterras • Gratis ligzetels en parasols aan het zwembad • Gratis sporten en animatie: zie All Inclusive formule • Betalend: boogschieten, petanque, biljart • Aan het strand en betalend: windsurfen, waterski, motorbotenverhuur, duiken, jetski, banana • In de omgeving en betalend: bungee jumping en een 18-holes golfterrein (op 5 km) • Animatieprogramma overdag en 's avonds (sketches, thema-avonden, Griekse dansen, shows, tornooien,...) • Miniclub
Reisweg
RESERVEER UW ZOMERVAKANTIE ZO SNEL MOGELIJK EN GENIET VAN DE EXTRA VROEGBOEKKORTING!!
Opgelet
- In het geval van chartervluchten worden de uren 48 uur voor het vertrek aangegeven. De vluchten kunnen zowel overdag als 's nachts plaatsvinden, de eerste en de laatste dag van het verblijf zijn voor het transport voorbehouden. LibertyChannels heeft geen invloed op de keuze van de vertrekuren, en kan dus niet verantwoordelijk gesteld worden voor een laat vertrekuur of een terugvlucht vroeg 's ochtends de laatste dag. Het vertrek kan in sommig gevallen plaatshebben 's avonds laat. De effectieve vertrekdatum kan die van de volgende dag zijn. De uren worden u per e-mail of per fax, samen met uw oproep voor de luchthaven, ten laatste 48 uur voor uw vertrek doorgestuurd. De definitieve uren voor de terugvlucht worden u door onze plaatselijke agent ten minste 48 uur voor uw terugvlucht meegedeeld.
- De luchtvaartmaatschappijen beschikken allemaal over de nodige toestemming van de bevoegde autoriteiten voor de burgerluchtvaart.
- Elke maatschappij heeft zijn eigen reglementering wat bagage betreft. Over het algemeen is het maximum toegelaten gewicht 15kg op speciale vluchten en 20kg op gewone vluchten.
- De verplichte kosten voor visums, toeristische kaarten en algemeen de inkomkosten voor het land van bestemming liggen altijd ten laste van de klant en komen boven op de prijs van de vlucht, het verblijf of de geboekte rondreis.
- De officiλle erkenning en de toeristische klassering van de verblijfswijzen, komen overeen met de reglementering of de gebruiken van het land van bestemming.
  Inbegrepen:
  -chartervluchten heen en terug vanuit de vertrekplaats naar keuze
-luchthaventaksen
-7 overnachtingen op basis van een standaard tweepersoonskamer
-All Inclusive
-transfers ter plaatse
-beperkte annulatieverzekering
  Niet inbegrepen:
  -persoonlijke uitgaven
-bijstandsverzekering
-weekendtoeslag vlucht: 13 euro per persoon
-eventuele brandstoftoeslag
-optioneel: wenst u geen maaltijden op de vluchten, reductie van 16 euro per persoon
Servicekosten web : € 16
  Extra opties:
  De prijs is afhankelijk van de beschikbaarheid van de promoplaatsen op het moment van reservatie
 
contacteer ons op: 070/66.11.11
referentie : 41691

  Bereken uw prijs
  
 
 Vertrek vanuitBrussel
  Kies een datum :
Dit verblijf is beschikbaar op de vermelde data aan de vermelde prijs als er voldoende beschikbaarheid is op het moment van uw reservering.
Eens uw betaling uitgevoerd werd, controleren wij de beschikbaarheid en de prijs om uw reservatie definitief te bevestigen
Om het risisco op prijswijzigingen te vermijden, reserveer dan snel online door met uw betaalkaart te betalen.
 
Kamerindeling : Aantal
volwassenen
Leeftijd
1ste kind
Leeftijd
2de kind
Leeftijd
3de kind
 
Kamer 1
Kamer 2
Kamer 3
 
 
 
   
   

Verblijven  |  Rondreizen  |  Citytrips  |  Cruises  |  Thalasso  |  Last minutes  |  Aanraders  |  Vluchten
Wie zijn wij?  -  TV-zender  -  Verkoopsvoorwaarden  -  Contacteer ons  -  Help  -  Adverteren op LibertyTV?
France France Belgique Belgique België België Nederland Nederland Luxembourg Luxembourg
  Copyright © LibertyTV 2010
Liberty Channels Licentie reisagentschap N° 5424 - IATA 08-2 0191 1
VisaMastercard
reisagentschap : last minute reizen, reizen om te meten, reis- en vliegtuigtickets, hotels, week-end en goedkope reizen
onderzoek | goedkope reizen | voyage degriffe | vliegtuigtickets | hotel reservatie | goedkope vakanties | auto verhuur
Powered by Pragmawork